Stolarka
pcv

Oferowane przez nas okna to produkt najwyższej jakości, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o jego funkcjonalności, bezpieczeństwie i ergonomii.

Każdemu odbiorcy proponujemy rozwiązania odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. W naszej ofercie znajdują się okna do domów tradycyjnych jak również okna do domów ciepłych i pasywnych o współczynniku przenikania nawet U = 0,6 W/m2.

Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o zaawansowane technicznie systemy bezołowiowe: VEKA, BRÜGMANN, ALUPLAST. Profile nie zawierają substancji toksycznych. Łatwe w pielęgnacji i niewymagające konserwacji powierzchnie profili wykonanych z wysokogatunkowego PCV-materiału podlegającego 100% recyklingowi. To nowoczesny produkt, spełniający najwyższe oczekiwania klientów w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalności i estetyki. Posiadają Aprobaty Techniczne ITB oraz oceny higieniczne PZH. We wszystkich oknach montujemy okucia renomowanych firm WINKHAUS, ROTO. Szyby zespolone typu thermofloat, antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami wg indywidualnych życzeń klientów, dwu lub trzyszybowe.

Zalety naszych okien:
Wielokomorowa budowa zapewnia odpowiednią izolację termiczną i akustyczną.
Duża komora wzmocnienia daje możliwość zastosowania wzmocnień stalowych gwarantujących odpowiednia statykę okna.
13 mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie.
Specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia optymalną izolację oraz długotrwałe użytkowanie.
Możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych o wymiarach do 54 mm.
Wąska budowa, delikatne zaokrąglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
Możliwość zastosowania listew przyszybowych o różnych ozdobnych kształtach , które nadają oknom bardzo elegancki wygląd.

Oferujemy stolarkę PCV o kształtach typowych jak również okna łukowe, okrągłe, przesuwne, uchylno-przesuwne.